Budujemy wychodek

Jeśli skok cywilizacyjny jaki dokonał się na naszej farmie kilka dni temu, gdy zbudowaliśmy stół porównać z lądowaniem na Księżycu to teraz szykuje się kolejny skok porównywalny z lotem na Marsa. Budujemy wychodek! Wstyd, że do tej pory tego nie ma ale cóż... to nie jedyna porażka jaka miała miejsce "za poprzedniego kierownictwa".

Wykorzystaliśmy dół wykopany jeszcze rok temu kiedy tutaj byłem ale trzeba było go najpierw oczyścić ze śmieci nieorganicznych jakich tu nawrzucano. Moses też wrzucał to niech teraz to powyjmuje.


Oczyszczony dół przykryliśmy tak na tymczasem gałęziami i tekturą...


... a potem jeszcze starymi plandekami, aby zaprawa betonowa nie wlała nam się do środka zanim stanie się twarda. Oczywiście zrobiliśmy też fachowe zbrojenie, żeby nam się to nie zawaliło.

A teraz betonujemy.


W pracach pomagają wszyscy rezydenci farmy.


Płyta betonowa już prawie gotowa. W płycie zrobiliśmy dwa otwory: ten większy to na... wiadomo co, a ten mniejszy po to, aby w przyszłości wszelkie zapachy spod tej płyty wydostawały się do atmosfery omijając nosy korzystających z tego miejsca oraz przechodzących w pobliżu.

Można powiedzieć, że dzisiaj zrobiliśmy kupę roboty ale prawdziwą kupę to zrobimy jak budowla będzie gotowa;-)Ostatnie 50 postów