Znów lecę do ZambiiZ dużym, bo 2 miesięcznym opóźnieniem znów lecę do Zambii. Około 2 tygodni temu wysłałem do Zambii zebrane przez was buty (zabawki i przybory szkolene również). Myślę, że dotrą tak w okolicach Świąt Wielkanocnych. Jeśli chodzi o wysyłkę butów to chce tutaj teraz z wysokości 10 km na sawanną podziękować wszystkim, którzy zbierali te buty oraz wsparli finansowo tą akcję.


Spośród wszystkich ofiarodawców chciałbym wyróżnić pana Jacka. Pan Jacek na moją nieśmiałą prośbę o wsparcie finansowe akcji zareagował tak jakby na okazję wsparcie tego typu akcji czekał. Pan Jacek podróżuje po świecie, dlatego nie potrzebował żadnych wyjaśnień. Sam widział jakim luksusem i niedościgłym marzeniem dla wielu ludzi jest posiadanie butów i jaką radość sprawia choćby podarowany ołówek.

Zadeklarował od razu sporą kwotę oraz materiały potrzebne do pakowania. Na koniec, gdy przyszła pora na wysyłkę, ponieważ mnie rozłożyła choroba przyjechał razem z synem (też Jackiem) i obaj własnoręcznie zapakowali te pudła 17x20kg i zawieźli na pocztę. W ramach rewanżu chciałbym was zachęcić, abyście zaglądneli do hurtowni pana Jacka ehurt.js.com.pl. Idzie wiosna, hurtownia JS ma nowe promocje. Pora zmienić stare fasony i pantalony na nowe:-)


Kupujcie w hurtowni JS i...

Bądźcie jak pan Jacek!


Ostatnie 50 postów