Pomysłowość

March 30, 2015

Szukając pomysłu na transport żywych kurczaków z farmy do klientów w Lusace nie pomyślałem o takim prostym rozwiązaniu jakie zaobserwowałem właśnie dzisiaj. No ale czy to zadziała przy tysiącu kurczakach? Musiałbym zatrudnić 200 takich pań... to i chyba jakieś pozwolenie od policji na przemarsz takiego pochodu:-)))

 

O pomyśle, aby otworzyć sklep z żywymi kurami pisałem wcześniej a oto dwa obiekty, które są do wynajęcia. Podoba mi się ten niebieski.

 

Obok tych sklepów jest nawet taki fajny stawik:

 

Następny pomysł rodem z Lusaki jest dla administratorów serwerów. W taki prosty sposób można zabezpieczyć komputer przed włamaniami i zwykłych złodziei... hakerzy przenikną tam i tak przez te wszystkie dziurki:-)

 

Oto pomysł na zbudowanie domu z materiałów dostępnych za darmo. Bierze się zwykło błotko... formuje się z niego cegły i muruje ściany. Potem tylko trzeba mieć szczęście aby słońce wysuszyło te cegły wcześnij niż deszcz je rozmyje i dom gotowy.

 

Pomysłowy tatuś buduje dom a jego pomysłowy syn (być może przyszły inżynier) konstruuje samochody. Jego kolega też skonstruował samochód. I to nie byle jaki samochód, bo jak widać jest to prezydencki samochód.

 

Pewnie już wiecie skąd wziąłem pomysł na tytuł dzisiejszego postu.

 

Stare komentarze:

 

marysia05-04-2015 18:12
Pomysł na zabezpieczenie serwera został pewnie zaczerpnięty z ośrodka w którym pracowałam - w podobny sposób zabezpieczony był tam20 lat temu odtwarzacz wideo.
 

Please reload

Ostatnie 50 postów

Please reload

Archiwum

Please reload