Krótko

Krótko, bo cały dzień w biurze. Jedyną fotka z dzisiejszego dnia jaka nadaje się do publikacji to obrazek z ogrodu i pracownicy w nim pracujący. Chciałem wstawić fotki przedstawiające (znane już z moich wcześniejszych wpisów) "drzewo internetowe", które jest też ulubionym "placem zabaw" dla dzieci. Tym razem drzewo zostało obwieszone dziewczynkami. Wyszedłem zrobić fotkę, kiedy właśnie jedna z tych "gruszek" spadła z drzewa prosto na kamień i było trochę płaczu. Zatem już nie wypadało pstrykać. Zamiast tego posprzątałem im te kamienie spod drzewa. A dziewczynce nic wielkiego sie nie stało.

Stare komentarze:

marysia22-03-2015 10:58 To zielone w ogrodzie to coś w rodzaju sałaty, czy raczej do jedzenia służy to co w ziemi? Jadłeś już liście rzepaku?

stefan22-03-2015 16:45 W tutejszych ogrodach rośnie dużo warzyw, które maja jadalne liście. Mi zdecydowanie najbardziej smakują liście z dyni. rzepakowych liści jeszcze nie jadłem ale widziałem je już urośnięte na targu - to jakiś inny rzepak jednak.

Alicja20-03-2015 22:10 Dobry człowiek z Ciebie Stefanie. I Zapewne "gruszki" z internetowego drzewa mówią o Tobie to samo.

Ostatnie 50 postów