Drzewo internetowe

Każdego dnia rano kilka godzin siedzę gościnnie w biurze w Chreso University, pracując zdalnie dla moich stałych klientów w Polsce.

Póki co projekt Dobra Farma tylko połyka moje oszczędności, więc muszę na bieżąco dbać o moich polskich chlebodawców, którzy systematycznie zasilają moje konto.

Przed wejściem do tego biura rośnie Internetowe Drzewo. Nazwałem je tak, bo widze jak wielu praceowników uniwersytetu przychodzi pod to drzewo ze swoimi laptopami aby skorzystać z internetu. Po niedawnej modernizacji sieci informatycznej w wielu miejscach internet znikł. Na szczęście ktoś odkrył, że pod tym drzewem internet zawsze jest.

Po południu jak codzień wizyta na działce. Po drodze spotkałem interesujący obrazek. Pan za pomocą młotka burzy dom. Stoi na szczycie ściany i tak puk.. puk... cegła po cegle obniża scianę. Nie widze drabiny, więc chyba nie ma wyjścia (zejścia raczej). Wypłata czeka na dole :-)


Inny obrazek widziany dość często na ulicach lusaki to taki "ope air bus":

A na działce kurczaczki rosną:


Nasza Preciuos (w niebieskiej koszulce) na razie nie ma żadnego zajęcia, więc wolny czas spędza na pogaduchach z sąsiadkami:


Stare komentarze:


Alicja21-02-2015 20:29

Cudne. Trzeba wypróbować tę metodę poszukiwania internetu u nas.

Alicja21-02-2015 20:22

Stefan, zaczynam się modlić za twoich polskich pracodawców, aby nie stracili do Ciebie cierpliwośći. I żeby kupili po trochę kurczaków

Alicja21-02-2015 20:19

Które kurczątka są moje? :). :).

stefan21-02-2015 22:04

Brawo Ala! Dziękuję! Jutro wezmę czerwoną nitkę i zaznaczę nią trzy najładniejsze kurczaki:-) I będzie fota na FB

Ostatnie 50 postów